Programma 2016

Zaterdag 5 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

14.30-15.00 uur

Inloop opening Kunstweek 2016

De Oude School

15.00-16.15 uur

Opening Kunstweek 2016 door wethouder Arno van Kempen

Maarten t Hart vertelt over Warmond kunstdorp

De Oude School

16.15-

Opening Expositie ‘Haagweg 4 uitgelicht’ met een inleiding van Resi van der Ploeg

Het Oude Raadhuis

16.45-

Opening Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

13.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

20.15-22.30

Concert Monward Consort

Protestantse Kerk Warmond

 

Zondag 6 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

14.00-14.45 uur

Activiteiten Galerie de Pomp

Kees Zandvliet Keramiek

Popco Bakkers Olieverfschilderijen

Carla Frese Sieraden

Galerie de Pomp

15.00-16.30 uur

Literair Café, Michiel Noordzij interviewt

Alex Münninghof over De Stamhouder

De Oude School

13.00-17.00 uur

Expositie ‘Haagweg 4 uitgelicht’

Het Oude Raadhuis

13.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

Gehele dag

Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

 

Maandag 7 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

09.00-12.00 uur

Workshop Vilten door Sophia van Tongeren

Trefpunt

15.30-17.00 uur

Workshop boetseren

Het Oude Raadhuis (kelder)

13.30-16.00uur

Workshop professioneel inlijsten van eigen (kunst)bezit door Barbara Oudshoorn

Dorpsstraat 67

19.00-22.00 uur

Workshop Vilten door Sophia van Tongeren

Trefpunt

 

Gesloten

Het Oude Raadhuis

13.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

Gehele dag

Gluren bij de Buren

 

 

Dinsdag 8 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

09.30-12.00 uur

Workshop professioneel inlijsten van eigen (kunst)bezit door Barbara Oudshoorn

Dorpsstraat 67

14.00-17.00 uur

Workshop Schilderen door Lucienne Fabriek

Trefpunt

15.30-17.00 uur

Workshop Boetseren

Het Oude Raadhuis (kelder)

 

Gesloten

Het Oude Raadhuis

13.00-17.00

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

Gehele dag

Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

 

Woensdag 9 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

09.30-11.00 uur

Voorstelling De Muzikale rok voor peuters en kleuters van de basisscholen

Trefpunt

15.00-17.00 uur

Expositie ‘Haagweg 4’uitgelicht

Het Oude Raadhuis

15.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

20.00-22.00 uur

Workshop Schetsen op de I-pad door Lucienne Fabriek

Trefpunt

Gehele dag

Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

 

Donderdag 10 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

13.15-14.15 uur

Kindervoorstelling De Kindertemmer voor kinderen van groep 3 tot en met 8

Trefpunt

15.00-17.30 uur

Workshop Botanisch tekenen door Nicoline Heemskerk

Bloemenwinkel Passie

15.00-17.00 uur

Expositie ‘Haagweg 4 uitgelicht’

Het Oude Raadhuis

15.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

Gehele dag

Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

 

Vrijdag 11 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

09.30-12.00 uur

Workshop Botanisch tekenen door Nicoline Heemskerk

Bloemenwinkel Passie

15.00-17.00 uur

Expositie ‘Haagweg 4 uitgelicht’

Het Oude Raadhuis

15.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

20.15-22.00 uur

Lezing Camée van Blommestein over Portretten met muzikale medewerking van Bert Mooiman

Huys te Warmont

Gehele dag

Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

 

Zaterdag 12 november

Tijd

Activiteit

Lokatie

11.00-17.00 uur

Expositie ‘Haagweg 4 uitgelicht’

Het Oude Raadhuis

11.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

Gehele dag

Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

19.00-22.00 uur

Fado-avond met Magda Mendes

 La Crôute, Dorpsstraat 114

 

Zondag 13 november

 

Tijd

Activiteit

Lokatie

11.00-17.00 uur

Expositie ‘Haagweg 4 uitgelicht’

Het Oude Raadhuis

11.00-17.00 uur

Expositie Galerie de Pomp

Galerie de Pomp

16.00-17.30

Afsluiting Kunstweek met  Harbour Jazzband

Trefpunt

Gehele dag

Gluren bij de Buren

Dorpsstraat