Programma Kunstweek Warmond 2013

 

Zaterdag 2 november

De Oude School

14.00 – 14.15 uur  Inloop start Kunstweek

14.15 – 14.30 uur  Opening Kunstweek door Teylinger dichter

14.30 – 15.30 uur  Voordracht van Joost Zwagerman over de expositie “Uitgelicht”, een selectie uit de kunstcollectie van de Nederlandsche Bank

15.30 uur          Start van Gluren bij de Buren

Het Oude Raadhuis

15.30 – 16.30 uur  Bezichtiging van de expositie “ Uitgelicht”
Signeersessie door Joost Zwagerman en mogelijkheid tot het kopen van zijn boeken

Galerie de Pomp

13.00 – 17.00 uur  Expositie van werk van docenten en leerlingen van de Volksuniversiteit Teylingen

Dorpsstraat

15.30 – 17.00 uur  Gluren bij de Buren

Protestantse Kerk Warmond

20.15 – 22.00 uur  Concert door Het Monward Consort met op het programma o.a. de komische opera “Bastien und Bastienne” van Wolfgang Amadeus Mozart

 

Zondag 3 november

Het Oude Raadhuis

13.00 – 17.00 uur  Expositie ”Uitgelicht”

Galerie de Pomp

13.00 – 17.00 uur  Demonstraties exposanten Volksuniversiteit Teylingen

De Oude School

10.00 – 22.00 uur  Werken van kunstenaars in kader van Gluren bij de Buren

11.30 – 13.00 uur  Workshop schilderen voor kinderen door Eppo van Bolhuis

15.00 – 17.00 uur  Literair café, Michiel Noordzij interviewt Kristien Hemmerechts over haar laatste roman “Haar bloed”

Dorpsstraat

Gehele dag         Gluren bij de Buren

 

Maandag 4 november

Trefpunt

09.00 – 12.30 uur  Workshop Vilten door Sophia van Tongeren

19.00 – 22.30 uur  Workshop Vilten door Sophia van Tongeren

Het Oude Raadhuis

13.00 – 17.00 uur  Expositie ”Uitgelicht”

Galerie de Pomp

13.00 – 17.00 uur  Expositie Volksuniversiteit Teylingen

De Oude School

10.00 – 22.00 uur  Werken van kunstenaars in kader van Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

Gehele dag         Gluren bij de buren     

 

Dinsdag 5 november

Het Oude Raadhuis

13.00 – 17.00 uur  Expositie “Uitgelicht”

Galerie de Pomp

13.00 – 17.00 uur  Expositie Volksuniversiteit Teylingen

De Oude School

10.00 – 22.00 uur  Werken van kunstenaars in kader van Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

Gehele dag         Gluren bij de Buren

 

Woensdag 6 november

Het Oude Raadhuis

13.00 - 17.00 uur  Expositie ”Uitgelicht”

Galerie de Pomp

13.00- 17.00 uur   Expositie Volksuniversiteit Teylingen

De Oude School

10.00 – 22.00 uur  Werken van kunstenaars in kader van Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

Gehele dag         Gluren bij de Buren

Wapen van Warmond

13.00 - 17.00 uur  Kookworkshop 'Kunst&Koken' voor kinderen

18.00 – 22.00 uur  Kookworkshop 'Kunst&Koken' voor volwassenen

 

                                                                       

Donderdag 7 november

Het Oude Raadhuis

13.00 – 17.00 uur  Expositie ”Uitgelicht”

Galerie de Pomp

13.00 – 17.00 uur  Expositie Volksuniversiteit Teylingen

De Oude School

10.00 – 22.00 uur  Werken van kunstenaars in kader van Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

Gehele dag         Gluren bij de Buren

Trefpunt

13.30 - 15.00 uur  Jeugdtheater voorstelling Mees Kees met in de hoofdrol schrijfster Mirjam Oldenhave voor alle leerlingen van groep 5 t/m 8 van de basisscholen

Vrijdag 8 november

Het Oude Raadhuis

13.00 – 17.00 uur  Expositie ”Uitgelicht”

Galerie de Pomp

13.00 – 17.00 uur  Expositie Volksuniversiteit Teylingen

De Oude School

10.00 – 22.00 uur  Werken van kunstenaars in kader van Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

Gehele dag         Gluren bij de Buren

Protestantse Kerk

20.00 – 22.00 uur  Kunstlezing door Camee van Blommestein over Jan Steen muzikaal ondersteund door Bert Mooiman, Xandra Rotteveel en Peter Leerdam

 

Zaterdag 9 november

Het Oude Raadhuis

13.00 – 17.00 uur  Expositie ”Uitgelicht”

Galerie de Pomp

13.00 – 17.00 uur  Expositie Volksuniversiteit Teylingen

De Oude School

10.00 – 22.00 uur  Werken van kunstenaars in kader van Gluren bij de Buren

Dorpsstraat

Gehele dag         Gluren bij de Buren

Huys te Warmont

20.00 – 22.30 uur  Kasteelconcert in Huys te Warmont door het Shackleton Blaaskwintet met medewerking van componist en verteller Guus Ponsioen

 

Zondag 10 november

Trefpunt

17.00 – 18.00 uur  Afsluiting van de Kunstweek door de Harbour Jazz Band in samenwerking met de Brassband Warmond met het programma “Night of the Proms