Programma Kunstweek Warmond 2011 van dag tot dag

 

Zaterdag 5 november 2011

Tijdstip

Locatie

Activiteit

13.30

Kunstcafé

Muziek door Arthur Aelvoet

14.00

Kunstcafé

Start Kunstweek Dance act The Movement; opening door de wethouder Samenleving van Teylingen Kees van Velzen en de Teylinger dichter Irma Ooijevaar

14.15

Dorp

Start en opening Gluren bij de Buren onder begeleiding van Bea van Laatum & Bea van Reeuwijk

15.00

Kunstcafé

Opening tentoonstelling van Eppo Bolhuis en Nicoline Heemskerk

15.30-17.00

Kunstcafé

Workshop voor kinderen door Eppo Bolhuis

15.30

Oude Raadhuis

Opening van de tentoonstelling van de werken van Annemarie Spilker en Paul Lavender

15.00-17.00

Galerie de Pomp

Tentoonstelling

20.15

N-H Kerk

Concert door het Monward Consort

 

Zondag 6 november 2011

Tijdstip

Locatie

Activiteit

12.00-14.00

Kunstcafé

Workshop schrijven & illustreren voor 8 tot 18 jaar door Nicoline Heemskerk en Jacqueline Vergeer

13.30

Galerie de Pomp

Opening tentoonstelling “Geinspireerd op Ghana” van Aaltje Knoop en Dik Kompier

14.30

Kunstcafé

Zaal open voor Interview

Dans intro door Celine Werkhoven en gitarist Diederik van der Plas

15.00-17.00

Kunstcafé

Interview Arthur Japin door Michiel Noordzij

17.00

Kunstcafé

Drankje en hapje

Hele dag

Dorp

Gluren bij de  buren

11.00-17.00

Oude Raadhuis

Tentoonstelling

11.00-17.00

Galerie De Pomp

Tentoonstelling

 

Maandag 7 november

Tijdstip

Locatie

Activiteit

09.00-12.00 [Vol]

Trefpunt

Workshop Vilten door Sophia van Tongeren

Hele dag

Dorp

Gluren bij de buren

 

Dinsdag 8 november

Tijdstip

Locatie

Activiteit

14.30-17.00

Oude Raadhuis

Workshop schrijven over kunst door Corien Botman  [Vervallen]

19.30-22.00

Oude Raadhuis

Workshop schrijven over kunst door Corien Botman [Vervallen]

Hele dag

Dorp

Gluren bij de buren

 

 

 

 

Woensdag 9 november

Tijdstip

Locatie

Activiteit

09.00

Trefpunt

Workshop Portretschilderen door Lucienne Fabriek

Hele dag

Dorp

Gluren bij de buren

 

 

 

 

Donderdag 10 november

Tijdstip

Locatie

Activiteit

14.00-17.00

Trefpunt

Porcelein schilderen door Bea van Laatum en Marnell van Zoelen

Hele dag

Dorp

Gluren bij de Buren

15.00-17.00

Galerie de Pomp

Tentoonstelling

15.00-17.00

Oude Raadhuis

Tentoonstelling

 

Vrijdag 11 november

Tijdstip

Locatie

Activiteit

09.00-12.00

Trefpunt

Papier maken door Berna Brouwer

Hele dag

Dorp

Gluren bij de buren

15.00-17.00

Galerie de Pomp

Tentoonstelling

15.00-17.00

Oude Raadhuis

Tentoonstelling

 

Zaterdag 12 november

Tijdstip

Locatie

Activiteit

10.00

Trefpunt

Muziek workshop van Peter Leerdam en Hendrik-Jan Lindhout  met St. Matthias en Brassband

10.00

Trefpunt

Muziek workshop voor kinderen door Robin Negenborn

10.00-12.00

Trefpunt

Papier maken voor kinderen door Berna Brouwer

13.00-14.00

Pleintje bij de pomp

Uitvoering Peter Leerdam en Hendrik-Jan Lindhout met St. Matthias en Brassband

14.00-15.30

Kunstcafé

Wijnproeverij Marga van Winsen

16.30-18.00

Kunstcafé

Harbour Jazz Band en Clementine Noordzij

Hele dag

Dorp

Gluren bij de Buren

11.00-17.00

Galerie de Pomp

Tentoonstelling

11.00-17.00

Oude Raadhuis

Tentoonstelling

 

Zondag 13 november

Tijdstip

Locatie

Activiteit

Hele dag

Dorp

Gluren bij de Buren

13.00-17.00

Galerie de Pomp

Tentoonstelling

11.00-17.00

Kunstcafé

Tentoonstelling

13.00-17.00

Oude Raadhuis

Tentoonstelling